Zasklívání oken a dveří

Potřebujete zasklít dveře na chalupě? Máte rozbité okno a potřebujete vyměnit sklo? Zasklívání oken a dveří patří mezi naše služby, nevhejte a zavoljete nám.

Pro volbu správné možnosti zasklení pro okna a dveře je nutné vzít v úvahu podmínky, za kterých bude sklo použito. Při výběru skla se musíte řídit následujícími faktory:

  • vzhled
  • podmínky, za kterých bude sklo používáno
  • ekologicky šetrné materiály, z nichž je sklo vyrobeno

Lepené sklo se vyrábí lepením materiálu v několika vrstvách. Vrstvy mohou být vyrobeny z různých druhů skla. Lepené sklo se vyznačuje svojí pevností, je bezpečné, protože při rozbití se fragmenty po stranách nerozptýlí, ale jsou připevněny k filmu, ke ketrému byly přilepeny.
Barevné sklo se používá pro dekorativní účely, jakož i pro zasklení světelných otvorů a oken z barevného skla. Princip výroby barevného skla je stejný jako při výrobě lahví.

Okna s dvojitým zasklením jsou ideální pro zasklení balkonů, lodžií, oken a dveří. Okna s dvojitým zasklením mají zvukové a tepelné izolační vlastnosti a díky spolehlivé těsnosti se prach a vlhkost nedostanou do místnosti.

Náš profesionální pracovní tým je připraven také na řezání skel, vrtání skel, řezání lahví, řezání koštéřů, broušení skel, fazetování skel, fazetování zrcadel, rámování, rámování obrazů.

Dále nabízíme vrtání skla, lepení skla, ale naše služby se týkají rovněž rámování reprodukcí, rámování pláten, paspartování, lepení plakátů, reprodukce, kašírování, natahování pláten, laminování, broušení skla. Široký sortiment a sklenářské práce zahrnují i bezpečnostní sklo lepené, bezpečnostní sklo tvrzené, drátosklo, interiérová skla, ornamentální skla, barevná skla, matovaná, pochozí skla a žáruvzdorná skla nebo izolační skla.

Lokalita zaměření je Hodonín, Lužice, Rohatec, Moravská Nová Ves, Kostice, Starý Podvorov, Nový Podvorov, Čejč, Čejkovice, Mutěnice, Josefov, Petrov, Sudoměřice, Dolní Bojanovice, Mikulčice, Bzenec, Vracov, Vacenovice, Milotice, Břeclav, Strážnice, Bzenec, Kyjov, Veselí nad Moravou, Dubňany.

Potřebujete cokoliv kolem skla?

Naše práce a zasklívací systémy, které vytváříme, mají harmonický styl, vysokou estetiku, živou osobnost a expresivitu.