Výroba zrcadel a akvárií

Potřebujete zhotovit akvárium na zakázku? Nebo máte přání mít v koupelně velké zrcadlo na míru? Naše firma Sklenářství Mičík je vám k dispozici.

Vyrábíme zrcadla na míru, stejně jako různé sklo v jednotlivých velikostech. Díky přítomnosti naší moderní výrobní základny nabízí naše firma Sklenářství Mičík nejkratší lhůty pro splnění vašich objednávek a naše opravdu nízké ceny příjemně překvapí.

Výroba zrcadel na míru:

  • funkční potřebu zrcadla
  • prvek rozšíření prostoru.

Také akvária na zakázku z naší dílny jsou úspěšná z mnoha důvodů. Jedním z nich je možnost získat produkt, který přesně odpovídá vašim požadavkům a přáním.

Přijďte se přesvědčit, jaké nabízíme služby a v čem jsme dobří. Přijďte si vybrat z naší široké nabídky.

Náš profesionální pracovní tým je připraven také na řezání skel, vrtání skel, řezání lahví, řezání koštéřů, broušení skel, fazetování skel, fazetování zrcadel, rámování, rámování obrazů.

Dále nabízíme vrtání skla, lepení skla, ale naše služby se týkají rovněž rámování reprodukcí, rámování pláten, paspartování, lepení plakátů, reprodukce, kašírování, natahování pláten, laminování, broušení skla. Široký sortiment a sklenářské práce zahrnují i bezpečnostní sklo lepené, bezpečnostní sklo tvrzené, drátosklo, interiérová skla, ornamentální skla, barevná skla, matovaná, pochozí skla a žáruvzdorná skla nebo izolační skla. Obrátit se na nás můžete i v případě zasklívání oken, dveří, výloh, teras, střešních oken, zasklívaní exteriéru, zasklívání interiéru.

Jestliže bydlíte v lokalitě Hodonín, Lužice, Rohatec, Moravská Nová Ves, Kostice, Starý Podvorov, Nový Podvorov, Čejč, Čejkovice, Mutěnice, Josefov, Petrov, Sudoměřice, Dolní Bojanovice, Mikulčice, Bzenec, Vracov, Vacenovice, Milotice, Břeclav, Strážnice, Bzenec, Kyjov, Veselí nad Moravou, Dubňany, jsme připraveni splnit všechny vaše přání.

Potřebujete cokoliv kolem skla?

Naše práce a zasklívací systémy, které vytváříme, mají harmonický styl, vysokou estetiku, živou osobnost a expresivitu.