Zasklívání balkonů a lodžií

Zasklení balkonů a lodžií je každým rokem stále oblíbenější.

Majitelé domu pomocí zaskleného balkonu dosahují několika cílů:

  • zvýšení užitného prostoru bytu po zasklení a zahřátí balkonu
  • zachování tepla v bytě v chladném období
  • ochrana věcí a nábytku na balkoně před účinky deště a sněhu
  • chrání před hlukem ulice
  • zvyšuje bezpečnost bytu

Druhy zasklení balkonů a lodžií:

Podle strukturálních rozdílů je obvyklé rozlišovat dva typy zasklení balkonů a lodžií: studené a teplé. Chladné zasklení balkonu pomáhá zbavit se průvanu a chrání prostor před prachem a srážkami. Vhodný do prostor, kde tepelná izolace není na prvním místě, například když jsou balkonové dveře dobře izolovány a balkon nebo lodžie se používá pouze v teplé sezóně.

Teplé zasklení balkonů a lodžií je založeno na instalaci vícekomorových konstrukcí, které zadržují teplo a zvuk a zabraňují pronikání deště a prachu do obytné části místnosti. Výhody teplého zasklení, kromě udržování tepla a kvalitní zvukové izolace, zahrnují možnost různých dekorací profilů a balkonu jako celku, protože struktura je pevná, stabilní a schopná odolat těžké váze designových prvků.

Naše firma nabízí kvalitní a spolehlivé služby v oblasti řezání skel, vrtání skel, řezání lahví, řezání koštéřů, broušení skel, fazetování skel, fazetování zrcadel, rámování, rámování obrazů.

U nás také najdete služby, jako je vrtání skla, lepení skla, ale naše služby se týkají rovněž rámování reprodukcí, rámování pláten, paspartování, lepení plakátů, reprodukce, kašírování, natahování pláten, laminování, broušení skla. Široký sortiment a sklenářské práce zahrnují i bezpečnostní sklo lepené, bezpečnostní sklo tvrzené, drátosklo, interiérová skla, ornamentální skla, barevná skla, matovaná, pochozí skla a žáruvzdorná skla nebo izolační skla.

Potřebujete cokoliv kolem skla?

Naše práce a zasklívací systémy, které vytváříme, mají harmonický styl, vysokou estetiku, živou osobnost a expresivitu.