Lepení skla

Sklo je v lidském životě docela běžným sortimentem. Tento materiál se používá v různých oborech a samozřejmě je vhodné pro nábytek a interiérové ​​předměty.

Někdy jsou situace, kdy je třeba spojit skleněné díly nebo sklo přilepit k jinému materiálu – a v našem případě nám poslouží lepení skla. Tento problém lze vyřešit i za pomoci našich odborníků, kteří dobře vědí, jak svou práci dělat dobře a solehlivě. Speciální lepidlo pro lepení skla je látkou, která by měla pevně spojovat skleněné díly a neměla by snižovat jejich transparentnost.

Mimo tyto služby nabízíme i řezání skla, ale také vrtání skel, řezání lahví, řezání koštéřů, broušení skel, fazetování skel, fazetování zrcadel, dokonce i rámování, rámování obrazů. Dále pak naše služby zahrnují sklenářské práce, bezpečnostní sklo lepené, bezpečnostní sklo tvrzené, drátosklo, interiérová skla, ornamentální skla, barevná skla, matovaná, pochozí skla a žáruvzdorná skla nebo izolační skla, nabízíme i zasklívání oken, dveří, výloh, teras, střešních oken, zasklívaní exteriéru, zasklívání interiéru.

Potřebujete cokoliv kolem skla?

Naše práce a zasklívací systémy, které vytváříme, mají harmonický styl, vysokou estetiku, živou osobnost a expresivitu.