O sklenářství

O sklenářství

_

Naše společnost Sklenářství Mičík spatřila světlo světa již v roce 1990, v malé dílně. Postupně se díky kladným referencím našich spokojených klientů naše firma rozšířila a přestěhovala se do nových a větších prostor. Nabízíme spolehlivé a kvalitní služby v oblasti zasklívání oken, dveří, výloh, teras, střešních oken, zasklívaní exteriéru, zasklívání interiéru. Náš profesionální pracovní tým je připraven také na řezání skel, vrtání skel, řezání lahví, řezání koštéřů, broušení skel, fazetování skel, fazetování zrcadel, rámování, rámování obrazů.

Dále nabízíme vrtání skla, lepení skla, ale naše služby se týkají rovněž rámování reprodukcí, rámování pláten, paspartování, lepení plakátů, reprodukce, kašírování, natahování pláten, laminování, broušení skla. Široký sortiment a sklenářské práce zahrnují i bezpečnostní sklo lepené, bezpečnostní sklo tvrzené, drátosklo, interiérová skla, ornamentální skla, barevná skla, matovaná, pochozí skla a žáruvzdorná skla nebo izolační skla.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Profesionalitu a odbornost
  • Individuální přístup
  • Široký sortiment skel
  • Kvalitní práci

Máme spolehlivý pracovní tým a naše práce nás baví. Společně vždy najdeme vhodné řešení pro individuální plán a požadavky. Své služby nabízíme již 30 let.