Zasklívaní interiérů

V současné době je sklo stále více populární, pokud jde o navrhování interiéru. Pomocí skla můžete vytvořit individuální řešení. Sklo je oblíbeným materiálem a ve srovnání s vývojem stavebních materiálů existuje neustálý trend směrem k transparentnosti při navrhování vnitřních prostor komerčních a obytných budov v souladu právě se sklem – a práve sem patrí i zasklívání interiérů.

Naše firma Sklenářství Mičík nabízí své profesionální služby, které zahrnují různé parametry zasklívání interiérů. Máme širokou nabídku skel, kdy můžeme nabídnout bezpečnostní sklo lepené, bezpečnostní sklo tvrzené, drátosklo, interiérová skla, ornamentální skla, barevná skla, matovaná, pochozí skla a žáruvzdorná skla nebo izolační skla.

Ovšem obrátit se na nás můžete i v případě zasklívání oken, dveří, výloh, teras, střešních oken a jiných konstrukcí.

Hodonín, Lužice, Rohatec, Moravská Nová Ves, Kostice, Starý Podvorov, Nový Podvorov, Čejč, Čejkovice, Mutěnice, Josefov, Petrov, Sudoměřice, Dolní Bojanovice, Mikulčice, Bzenec, Vracov, Vacenovice, Milotice, Břeclav, Strážnice, Bzenec, Kyjov, Veselí nad Moravou, Dubňany, to jsou oblasti našeho působení.

Potřebujete cokoliv kolem skla?

Naše práce a zasklívací systémy, které vytváříme, mají harmonický styl, vysokou estetiku, živou osobnost a expresivitu.